Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SISTEM INTEL DUAL CORE G4400 + LICENTA WINDOWS 10 OEM
- Număr anunț
- DA20140919
- Autoritate contractantă
- LICEUL GH.RUSET-ROZNOVANU (CUI 15984842)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.428,57 RON
- Valoare atribuită
- 1.428,57 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 08:12
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.428,57 RON
din 1.428,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro