Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Router Asus 2.4GHz 600Mbps High Power Gigabit Ethernet USB 3.0 RT-N18U"
- Număr anunț
- DA20124564
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- INFO STAR SRL (CUI RO14111980)
- Cod CPV
- 30236200-4 · Echipament de procesare a datelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 753,78 RON
- Valoare finală
- 753,78 RON
- Data publicării
- 20.04.2018 14:18
- Data finalizării
- 24.04.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.