Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse it,retelistica; produse birotica

Număr anunț
DA20147399
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "GHEORGHE DRAGOS (CUI 3897548)
Furnizor / câștigător
CHIOREAN COMPANY SRL (CUI RO6468389)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.674,99 RON
Valoare atribuită
2.674,99 RON
Data publicării
24.04.2018 11:55
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.674,99 RON

din 2.674,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.