Ofertă acceptată Cumpărare directă

consumabile electrice

Număr anunț
DA20140468
Autoritate contractantă
COMUNA VÂRTOAPE (PRIMARIA COMUNEI VÂRTOAPE - TELEORMAN) (CUI 6938090)
Furnizor / câștigător
DAC CONSTRUCT INVEST SRL (CUI 22854357)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.757,77 RON
Valoare atribuită
1.757,77 RON
Data publicării
23.04.2018 22:33
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 23:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.757,77 RON

din 1.757,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.