Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DISJ ACTI9 IK60N 1P 10A C A9K2,
- Număr anunț
- DA20137277
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0999 BUCURESTI (CUI 4267290)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 31211310-4 · Sigurante fuzibile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32,76 RON
- Valoare atribuită
- 32,76 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 14:27
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32,76 RON
din 32,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro