Ofertă acceptată
Cumpărare directă
piese pentru utilaje agricole si forestiere
- Număr anunț
- DA20135622
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0930 (CUI 18252132)
- Furnizor / câștigător
- EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
- Cod CPV
- 77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 460,50 RON
- Valoare atribuită
- 460,50 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 13:17
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
460,50 RON
din 460,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro