Ofertă acceptată Cumpărare directă

Disc diam. asfalt HIGH-CUT 350x25.4, Disc diam. beton SUPER-CUT 350x25.4

Număr anunț
DA20109663
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
WURTH ROMANIA SRL (CUI 5175127)
Cod CPV
32353100-3 · Discuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.100 RON
Valoare atribuită
5.100 RON
Data publicării
19.04.2018 13:36
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.100 RON

din 5.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.