Atribuită
Cumpărare directă
LACTATE CASA BUNICILOR PERIOADA 15.07.2024-19.07.2024
- Număr anunț
- DA36123923
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI ROMAN (CUI 35398236)
- Furnizor / câștigător
- FILVAS SERVCOM SRL (CUI 17975603)
- Cod CPV
- 15541000-2 · Branza de masa (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 992,22 RON
- Data publicării
- 12.07.2024 14:28
- Data finalizării
- 12.07.2024 15:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.