Acasă · Licitații
· Echipament de radio, televiziune, comunicatii, telecomunicatii si articole conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
unitatea medico-sociala raducaneni
- Număr anunț
- DA20142046
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MEDICO-SOCIALA RADUCANENI (CUI 16038486)
- Furnizor / câștigător
- WINTECH GROUP SRL (CUI RO17897122)
- Cod CPV
- 32000000-3 · Echipament de radio, televiziune, comunicatii, telecomunicatii si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.597 RON
- Valoare atribuită
- 2.597 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 09:11
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 12:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.597 RON
din 2.597 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro