Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serviciul de CATV
- Număr anunț
- DA20138906
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Maramures (CUI 9705242)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 92232000-6 · Servicii de televiziune prin cablu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 181,53 RON
- Valoare atribuită
- 181,53 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 15:29
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 17:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
181,53 RON
din 181,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro