Ofertă acceptată Cumpărare directă

VANDOREN CLASSIC BLUE NR. 2,5 CLARINET SIB

Număr anunț
DA20135709
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
37321200-6 · Ancii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,08 RON
Valoare atribuită
168,08 RON
Data publicării
23.04.2018 13:20
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,08 RON

din 168,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.