Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intretinere corp de iluminat

Număr anunț
DA20123665
Autoritate contractantă
Comuna Vargata (CUI 4375879)
Furnizor / câștigător
MTZ GROUP S.R.L. (CUI RO15705980)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369,20 RON
Valoare atribuită
369,20 RON
Data publicării
20.04.2018 13:40
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

369,20 RON

din 369,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.