Ofertă refuzată Cumpărare directă

Alcool sanitar,flac 500 ml

Număr anunț
DA20143082
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEUROPSIHIATRIE CRAIOVA (CUI 12688940)
Furnizor / câștigător
EDALMED LINE SRL CRAIOVA (CUI RO33890223)
Cod CPV
24322500-2 · Alcool (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
494 RON
Valoare finală
539,50 RON
Data publicării
24.04.2018 09:43
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.