Ofertă acceptată Cumpărare directă

BETAHISTINA, TROMBEX, CAVINTON FORTE, NIDOFLOR, DERMAZIN (R) 1% X 1 CREMA 1% SANDOZ

Număr anunț
DA20143325
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
2A FARM SRL (CUI RO27887894)
Cod CPV
33660000-4 · Medicamente pentru sistemul nervos si organele senzoriale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
573,95 RON
Valoare atribuită
578 RON
Data publicării
24.04.2018 09:50
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

578 RON

din 573,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.