Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Cellpack pentru analizor XS-1000, Sulfolyser pentru analizor XS-1000
- Număr anunț
- DA20129031
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Segarcea (CUI 4332231)
- Furnizor / câștigător
- TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI RO10572840)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 878 RON
- Valoare finală
- 878 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 09:40
- Data finalizării
- 24.04.2018 10:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.