Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARANESP 20 MCG/0.5ML SOL INJ X 4SER PREUMPLUTE( DARBEPOETINUM ALFA)

Număr anunț
DA20094227
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33621300-2 · Preparate impotriva anemiei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.472,10 RON
Valoare atribuită
2.472,10 RON
Data publicării
18.04.2018 13:21
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 08:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.472,10 RON

din 2.472,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.