Ofertă acceptată Cumpărare directă

halat

Număr anunț
DA20133765
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 4 VULCAN (CUI 29001306)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI RO19134950)
Cod CPV
35113400-3 · Imbracaminte de protectie si de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,74 RON
Valoare atribuită
127,74 RON
Data publicării
23.04.2018 12:18
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,74 RON

din 127,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.