Ofertă acceptată Cumpărare directă

roti pentru masina automata de spalat si uscat pardoseli TASKI SWINGO 855 R EURO

Număr anunț
DA20127332
Autoritate contractantă
Serviciul de Administrare a Domeniului Public Zalau (CUI 4291794)
Furnizor / câștigător
OVIVA DISTRIBUTION SRL (CUI RO17676130)
Cod CPV
39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
409,20 RON
Valoare atribuită
409,20 RON
Data publicării
23.04.2018 07:55
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 08:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

409,20 RON

din 409,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.