Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furtun PSI tip B,peliculizat,rola de 20 ml,presiunea de lucru 15 bari
- Număr anunț
- DA20141106
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIOCANESTI (PRIMARIA COMUNEI CIOCANESTI) (CUI 14953600)
- Furnizor / câștigător
- FALSTING SRL (CUI RO13264934)
- Cod CPV
- 35111200-7 · Materiale de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 510 RON
- Valoare atribuită
- 510 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 08:24
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 08:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
510 RON
din 510 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro