Ofertă acceptată Cumpărare directă

DRAPEL tricolor ROMANIA , ptr.exterior, dim. 90x135cm

Număr anunț
DA20133446
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CALINESTI OAS (CUI 17344327)
Furnizor / câștigător
HERALDICA SRL (CUI RO20256411)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,90 RON
Valoare atribuită
176,90 RON
Data publicării
23.04.2018 12:07
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,90 RON

din 176,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.