Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica din partea proiectantului, avizare, modificarea detaliilor de executie

Număr anunț
DA20105473
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTESTI (CUI 4541289)
Furnizor / câștigător
DIM PROJECTS CONSULTING SRL (CUI RO30888814)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.500 RON
Valoare finală
29.500 RON
Data publicării
19.04.2018 11:14
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.