Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GENERATOR DE FUM CONFORM ANUNT ADV1001148/11.04.2018
- Număr anunț
- DA20117218
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- SANGARI ENGINEERING SERVICES (ROMANIA) SRL (CUI RO9766541)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.993,16 RON
- Valoare atribuită
- 6.993,16 RON
- Data publicării
- 20.04.2018 09:49
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 09:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.993,16 RON
din 6.993,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro