Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE PROMOTIONALE
- Număr anunț
- DA20137264
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
- Cod CPV
- 39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.351,45 RON
- Valoare atribuită
- 10.351,45 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 14:26
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 10:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.351,45 RON
din 10.351,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro