Atribuită Cumpărare directă

INSTRUMENTAR CONFORM OFERTA DE PRET NR 190124001/19.01.2024

Număr anunț
DA36125438
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.019,28 RON
Data publicării
12.07.2024 14:28
Data finalizării
15.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.019,28 RON