Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare si elaborare documentatie incendiu

Număr anunț
DA20138180
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Buzau (CUI 17091470)
Furnizor / câștigător
T.M.G.- CONPREST SRL (CUI RO6826223)
Cod CPV
71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.852,55 RON
Valoare atribuită
36.852,55 RON
Data publicării
23.04.2018 15:01
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.852,55 RON

din 36.852,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.