Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASISTENTA PENTRU ACTUALIZAREA SCIM - OSGC400/2015

Număr anunț
DA20136795
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA STEFAN CEL MARE COTNARI (CUI 17155638)
Furnizor / câștigător
EDU NOVA SRL (CUI 35954218)
Cod CPV
79420000-4 · Servicii conexe managementului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
23.04.2018 14:03
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 22:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.