Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CATARG STEAG 12M ACTIONAT CU MANIVELA
- Număr anunț
- DA20141408
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRAD (PRIMARIA MUNICIPIULUI BRAD) (CUI 4374962)
- Furnizor / câștigător
- MONTPLAST SRL (CUI RO16566392)
- Cod CPV
- 44212250-6 · Catarge (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.701,11 RON
- Valoare atribuită
- 1.701,11 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 08:42
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.701,11 RON
din 1.701,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro