Ofertă acceptată Cumpărare directă

lucrare cu tamplarie PVC - UM 01119 BRASOV

Număr anunț
DA20133845
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
DASTERM SRL (CUI 15335411)
Cod CPV
45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.605,76 RON
Valoare atribuită
2.605,76 RON
Data publicării
23.04.2018 12:21
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.605,76 RON

din 2.605,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.