Ofertă acceptată Cumpărare directă

VAR HIDRATAT SAC 20KG

Număr anunț
DA20145028
Autoritate contractantă
FOTBAL CLUB ARGES (CUI 27775114)
Furnizor / câștigător
RĂZBIA ZANCOM SRL (CUI 37920521)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,20 RON
Valoare atribuită
252,20 RON
Data publicării
24.04.2018 10:43
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,20 RON

din 252,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.