Atribuită Cumpărare directă

Bax 12 role Hartie igienica Mini Jumbo Tork Premium, 2 straturi, 170m REF.4870 EL

Număr anunț
DA36125739
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.376 RON
Data publicării
12.07.2024 14:28
Data finalizării
16.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.376 RON