Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SWITCH 24 PORT GIGABIT TP-LINK TL-SG1024
- Număr anunț
- DA20137075
- Autoritate contractantă
- S.C. AQUASERV S.A. (CUI RO16775941)
- Furnizor / câștigător
- ALLTELCOM SRL (CUI RO15931783)
- Cod CPV
- 32423000-4 · Noduri de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462,18 RON
- Valoare atribuită
- 462,18 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 14:18
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
462,18 RON
din 462,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro