Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACTIVITATI SPECIFICE DE ADMINISTRARE/GESTIONARE CONTRACTE

Număr anunț
DA20135250
Autoritate contractantă
TEATRUL TANDARICA (CUI 4192707)
Furnizor / câștigător
ŞCHIOPU TEODORA-SIMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 32585418)
Cod CPV
48612000-1 · Sistem de gestiune a bazelor de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.400 RON
Valoare atribuită
43.400 RON
Data publicării
23.04.2018 13:06
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 12:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.400 RON

din 43.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.