Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet antivirus
- Număr anunț
- DA20134520
- Autoritate contractantă
- COMUNA SINTANA DE MURES(Primaria Sintana de Mures) (CUI 4323349)
- Furnizor / câștigător
- PISAK COMPUTER SRL (CUI RO5429845)
- Cod CPV
- 48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 932,12 RON
- Valoare atribuită
- 932,12 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 12:42
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
932,12 RON
din 932,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro