Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE

Număr anunț
DA20149952
Autoritate contractantă
UNITATE DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA SUHARAU (CUI 15778400)
Furnizor / câștigător
MIDO SRL (CUI RO12928619)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
863,18 RON
Valoare atribuită
863,18 RON
Data publicării
24.04.2018 13:17
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 14:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

863,18 RON

din 863,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.