Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere si reparatii automobile si revizii tehnice periodice pentru CJI si CMJ

Număr anunț
DA20111456
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
INTERNATIONAL SERVICE SLOBOZIA SA (CUI RO6253304)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95 RON
Valoare atribuită
95 RON
Data publicării
19.04.2018 14:35
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95 RON

din 95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.