Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii asistenta tehnica cursuri OPITO

Număr anunț
DA20117590
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
NEMO DIVE SRL (CUI 32868589)
Cod CPV
80510000-2 · Servicii de formare specializata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.100 RON
Valoare atribuită
90.100 RON
Data publicării
20.04.2018 10:04
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90.100 RON

din 90.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.