Ofertă acceptată Cumpărare directă

carne vitel

Număr anunț
DA20148817
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 13 (CUI 29345547)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI RO1094763)
Cod CPV
15111100-0 · Carne de vita (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
396,36 RON
Valoare atribuită
396,36 RON
Data publicării
24.04.2018 12:38
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

396,36 RON

din 396,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.