Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
Executie lucrări pentru obiectivul de investiții ”Înființare infrastructură apă uzată în comuna Tămășeu, județul Bihor”
- Număr anunț
- SCN1013322
- Autoritate contractantă
- COMUNA TAMASEU (CUI 15297903)
- Furnizor / câștigător
- REMORINI GRUP SRL (CUI 28154476)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.115.016,56 RON
- Valoare atribuită
- 4.049.442,49 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 22.08.2018 08:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1012976
- Termen limită
- 10.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020183
Documente
Documentația de atribuire
- 4 Formulare model si contract lucrari-semnat.doc.p7s
- 7 Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1020183.pdf
- Proiect tehnic p1 98-semnat.pdf.p7s
- Proiect tehnic p199 356-semnat.pdf.p7s
- Proiect tehnic p358 618-semnat.pdf.p7s
- Proiect tehnic p99 198-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
REMORINI GRUP SRL CUI RO28154476
Terți susținători 1
PICCO BARTOLOMEO SRL CUI 01280650050
Subcontractanți 3
ABED NEGO COM SRL CUI 7072691
AMPER PROIECT SRL CUI RO 15526497
EUROPROMT SERVIS SRL CUI 10278617
Valoare atribuită
4.049.442,49 RON
din 4.115.016,56 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 65.574,07 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.