Acasă · Licitații
· Servicii de curatenie si igienizare in mediu urban sau rural si servicii conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de curatenie zilnica
- Număr anunț
- DA20143234
- Autoritate contractantă
- Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare (CUI 38280684)
- Furnizor / câștigător
- JOKER CONCEPT SRL (CUI 38026393)
- Cod CPV
- 90600000-3 · Servicii de curatenie si igienizare in mediu urban sau rural si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.004,20 RON
- Valoare atribuită
- 5.004,20 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 09:47
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 12:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.004,20 RON
din 5.004,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro