Atribuită Cumpărare directă

Achizitie materiale sanitare si de constructii

Număr anunț
DA36127402
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02456 (CUI 31971658)
Furnizor / câștigător
MACON TRANS SRL (CUI 6770750)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.896,30 RON
Data publicării
12.07.2024 14:28
Data finalizării
15.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.896,30 RON