Ofertă acceptată Cumpărare directă

DISC TAIERE METAL MAKITA 355 X 3 X 2.54

Număr anunț
DA20140631
Autoritate contractantă
Administratia Pietelor Agroalimentare S.A. (CUI RO10843605)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI RO6245590)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33,61 RON
Valoare atribuită
33,61 RON
Data publicării
24.04.2018 07:40
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33,61 RON

din 33,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.