Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE REMEDIERE SOFTWARE LA APLICATIA INCAPE
- Număr anunț
- DA20128936
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI RO14348324)
- Cod CPV
- 72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.924,85 RON
- Valoare atribuită
- 14.924,85 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 09:38
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.924,85 RON
din 14.924,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro