Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII - MENTENANTA CALCULATOARE

Număr anunț
DA20106572
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Larga Jijia, comuna Movileni (CUI 17145502)
Furnizor / câștigător
MAI NET SRL (CUI RO14116685)
Cod CPV
72590000-7 · Servicii informatice profesionale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,15 RON
Valoare atribuită
378,15 RON
Data publicării
19.04.2018 11:47
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,15 RON

din 378,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.