Atribuită Cumpărare directă

insert pensa atraumatica;ac veress;tubulatura CO2

Număr anunț
DA36127829
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA TG-CARBUNESTI (CUI 4510266)
Furnizor / câștigător
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
Cod CPV
33162100-4 · Dispozitive pentru blocul operator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.499 RON
Data publicării
12.07.2024 14:28
Data finalizării
15.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.499 RON