Ofertă acceptată Cumpărare directă

Activitate Farmaceutica Coordonator Farmacie

Număr anunț
DA20150561
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
Furnizor / câștigător
BOŢOCAN GEORGETA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 26869920)
Cod CPV
85149000-5 · Servicii farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.000 RON
Valoare atribuită
60.000 RON
Data publicării
24.04.2018 13:34
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.000 RON

din 60.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.