Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRODUSE CURATENIE - PENTRU DISPENSOARE SI SACI ASPIRATOR
- Număr anunț
- DA20096130
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 16 (CUI 29034036)
- Furnizor / câștigător
- PCS PROFESSIONAL CLEANING SERVICES S.R.L (CUI 15559184)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.771,94 RON
- Valoare atribuită
- 2.110,48 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 14:20
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 11:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.110,48 RON
din 1.771,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro