Acasă · Licitații
· Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie plasa umbrire
- Număr anunț
- DA20152655
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI RO34638446)
- Furnizor / câștigător
- MULTILAND SERV SRL (CUI RO18404222)
- Cod CPV
- 03000000-1 · Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.130 RON
- Valoare atribuită
- 2.300 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 14:30
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 15:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.300 RON
din 2.130 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro