Ofertă refuzată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA20118625
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA (CUI 20799841)
Furnizor / câștigător
AQUA QUEEN SRL (CUI RO16933634)
Cod CPV
03221230-7 · Ardei (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.587,73 RON
Valoare finală
1.587,73 RON
Data publicării
20.04.2018 10:43
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.