Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 11,7% sub estimat

Incarcatura BG 11 Kg

Număr anunț
DA20160044
Autoritate contractantă
Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
Furnizor / câștigător
BUTAN GAS ROMANIA S.R.L. (CUI RO8297854)
Cod CPV
09122210-5 · Butan lichefiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.705,90 RON
Valoare atribuită
1.505,70 RON 11,7% sub estimat
Data publicării
25.04.2018 10:07
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.505,70 RON

din 1.705,90 RON estimat 11,7%

Adjudecat la 88,3% din estimat · economie 200,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.