Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat
Motorina Euro 5 , pe baza de carduri de credit, prin sistemul Petrom Card
- Număr anunț
- DA20153148
- Autoritate contractantă
- Primaria Orasului Buftea (CUI 4434029)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101.898 RON
- Valoare atribuită
- 101.454 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 24.04.2018 14:44
- Termen limită
- 30.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2018 12:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
101.454 RON
din 101.898 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 444 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.